اسرار لانچ کسب و کار اینترنتی موفق و بی رقیبی که تمام باورها و نتایج را تغییر خواهد داد

کمک می کنم تمام مردم صدای کسب و کارت را بشنوند

درکش کنند، عاشقش شوند و تبدیل به مشتری وفادار شوند.

در چند سال اخیر تمام تمرکز ما روی ساخت سیستمی بود که بتواند در عین حالی که صدای برند متخصصان،مدرسان،هنرمندان و افراد جدی را به گوش تمام مخاطبین شان می رساند، بتواند آن ها را در حوزه خودشان تبدیل به افرادی تاثیرگذار و بی رقیب کند.

این جریان از سیستم کلوپ شروع شد تا به امروز که به نقطه اوج خودش یعنی لانچر رسیده است.

تصمیم گرفتیم به جای اینکه هنرجو لازم باشد به ده ها سمینار برود، ده ها محصول و کتاب تهیه کند، ماه ها و سال ها سعی کند با سعی و خطا متوجه شود کدام استراتژی برای او در سریع ترین حالت ممکن می تواند بیشترین نتیجه را خلق کند، به او دوره آنلاینی را تحت عنوان لانچر معرفی کنیم.

دوره ای که به تو کمک می کند بتوانی از صفر کسب و کارت را راه اندازی کنی و در مدت زمان بسیار کم تبدیل به تاثیرگذارترین فرد در آن حوزه شوی.

دوره ای که به تو کمک می کند بتوانی :

  • طوری ایده کسب و کارت را پیدا کنی که در موفقیت آن کوچکترین شک و تردیدی باقی نماند.
  • طوری تولید محتوا کنی که توجه تمام مخاطبین آن حوزه به سمت تو جلب شود.
  • طوری محصول یا خدماتت را بسازی که مردم با تمام وجود آن را بخواهند و حاضر باشند بابت تهیه آن هر قیمتی را بپردازند.
  • طوری محصولت را لانچ کنی که از قبل مخاطبین عاشق خرید آن شده باشند.
  • طوری سمینار و دوره های حضوری ات را برگزار کنی که حتی یک صندلی آن هم خالی نمانده باشد.
  • طوری پیشنهاد رد نشدنی بدهی که بیشتر از هر کس دیگری بتوانی در روز ایمیل مخاطبینت را جمع کنی.
  • طوری ایمیل هایت را بنویسی که از خانواده شان به تو احساس نزدیکی بیشتری کنند.

فلسفه کاری من این است که تا مسیری را که خودم نرفته باشم و نتیجه نگرفته باشم آن را آموزش نمی دهم.

سایت اغوا دقیقا بعد از گذشت 90 روز از راه اندازی آن توانست تبدیل تاثیرگذارترین سایت در زمینه تبلیغ نویسی و کسب و کار در ایران شود و این موضوع را می توانی از تعداد شرکت کنندگان در لانچر و همچنین تعداد مخاطبین و لیست ایمیلی غول آسا اغوا متوجه شوی. ماجرا به اینجا نیز ختم نمی شود ما توانستیم مشاوره تبلیغاتی و فروش یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده کمپرسور های اسکرو (اسکروسازان) در ایران باشیم و فروش را حتی در حالت رکود جامعه به اوج خود برسانیم.

زمانی که همه ناامید از بازار کساد ایران بودند ما دقیقا به سیستمی که در لانچر آموزش داده شده توانستیم سمینار ها و همایش های 100 تا 500 نفره ای در ایران برگزار کنیم که از دید خیلی ها غیر ممکن بود.

ما همیشه ثابت کردیم که در همه حال می توان به موفقیت رسید حتی زمانی که تک تک مردم ناامید هستند، حالا نوبت تو است که یک قدم بزرگ در زندگی ات برداری!

اگر می خواهی سریع تر از هر کسی، کسب و کارت را تبدیل به کسب و کار برنده کنی

آنوقت دوره 8 هفته ای لانچر می تواند تو را تبدیل به محبوبت ترین و تاثیرگذارترین نفر کند.

آکادمی لانچر به دو قسمت اصلی تقسیم می شود:

قسمت اول: آموزش های ویدیویی 2K(بالاترین کفیت ممکن در ایران) می باشد که مرحله به مرحله به تو کمک می کند بتوانی از صفر ایده بیزینس ات را بر اساس “ژنتیک ات” بسازی، اغوا کننده تولید محتوا کنی، محصولت را قدم به قدم بسازی، آن را تبلیغ نویسی کنی، پیشنهاد رد نشدنی ات را طراحی کنی، سیستم فروش و کمپین بازاریابی اتوماتیک آن را مو به مو بسازی و در نهایت فروشت به حالت خودکار در بیاوری

قسمت دوم: جلسات لایو تصویری که هر دو هفته یک بار برگزار می شود و می توانی آن جا شرکت می کنی و هر سوالی و مشکلی که داری از حسین صفوی بپرسی تا نه تنها در هیچ مرحله ای از کار تنها نمانی بلکه بتوانی با یکی از با تجربه ترین مشاور های ایران مشورت کنی و این یکی از دلایلی است که لانچری ها عاشق آن هستند.

این سیستم کمک می کند بتوانی بطور کامل از استراتژی همیشه برنده ای برای رشد سریع کسب و کارت استفاده کنی که بارها موفقیت آن امتحان شده است و همچنین کمک می کند بتوانی در کمترین زمان ممکن تبدیل به تاثیرگذارترین فرد در حوزه فعالیتت شوی در نتیجه بتوانی بیشترین مشتری و فروش را از آن خود کنی.

در هر هفته از لانچر چه چیزی یاد می گیری:

هفته اول: کشف می کنی چطور بر اساس ژنتیک ایده کسب و کارت را انتخاب کنی تا بتوانی حداقل 5 برابر از هر کس دیگری سریع تر رشد کنی و همچنین از کسب و کارت آنقدر برایت لذت بخش باشد که به هیچ عنوان متوجه گذر زمان نباشی.

هفته دوم:کشف می کنی چطور جای مخاطب فکر کنی و بر اساس آن بتوانی پیشنهاد های رد نشدنی ارائه کنی که هیچکس نتوانه به آن “نه” بگوید. و همچنین یاد می گیری چطور به سریع ترین حالت ممکن لیست ایمیلی ات را از پر کنی.

هفته سوم: کشف می کنی چطور خارج از فرم رایج تولید محتوا کنی. محتوایی که فقط در ذهن مخاطب است و آن را به هیچکس نمی گوید و هیچ رقیبی کوچکترین اشاره ای به آن نکرده است. در نتیجه می توانی مخاطبینی را وارد سایتت کنی که از همان ابتدای امر عاشق تو و کسب و کارت هستند.

هفته چهارم:کشف می کنی چطور مخاطبین را از همدیگر تفکیک کنی تا در نتیجه بتوانی به هر کسی با توجه به نیاز خودش پیشنهاد بدهی و در نتیجه نرخ فروش محصولاتت را حداقل 5 برابر بیشتر کنی.

هفته پنجم: کشف می کنی چطور از ترس هایت از جلو دوربین آمدن، سخنرانی کردن و….رهایی پیدا کنی و هنگامی که جلو دوربین می آیی به مشابه یک مجری کارکشته رفتار و صحبت کنی.

هفته ششم: کشف می کنی چطور محصولت را تولید کنی طوری که از قبل از تولید آن مخاطبین برای خرید آن بی تاب باشند.

هفته هفتم: کشف می کنی چطور از راز های برترین تبلیغ نویسان دنیا برای نوشتن صفحه فروش محصولت استفاده کنی. راز هایی که تا به امروز بیلیون ها دلار برای شرکت های سفارش دهنده آن سود خالص به همراه داشته است.

هفته هشتم: کشف می کنی چطور مو به مو کمپین های بازاریابی و فانل های هوشمند اتوماتیکی طراحی کنی که خروجی آن همیشه مشتری باشد و همچنین کشف می کنی چطور برای بعد از خرید، فانل هایی را بسازی که مشتریان را علاقه مند به محصول بعدی کنند.

پی نوشت: تو دقیقا به همان استراتژی و مراحلی دست پیدا می کنی که خود حسین صفوی  برای سایت اغوا و همچنین مشتریان شرکتی اش انجام می دهد. هیچ چیز در لانچر پشت پرده نخواهد ماند.

ظرفیت لانچر محدود است

به دلیل برگزاری جلسات تماس تصویری زنده در لانچر و بالا نگه داشتن کیفیت جلسات، تعداد اعضایی لانچر محدود است

پس تصمیم گیرنده اصلی باش. آیا احساس می کنی باید تو آن فرد تاثیر گذار در حوزه کسب و کارت باشی؟

99 ایده اختصاصی و عملی با بیشترین پتانسیل درآمد در ایران:

ایده هایی که اقیانوسی از مشتریان سرمایه دار دارد و می توانی بدون نیاز به دفتر و تیم آن ها را اجرا کنی( اختصاصی برای لانچری ها )

بدون اینکه دغدغه پیاد کرده ایده داشته باشی یا نگران بازار هدف باشی و یا اینکه نگران مشتریان کم درامد باشی می توانی این ایده ها را چشم بسته انتخاب کنی و تا یک کسب و کار پر سود همراه مشتریان همیشگی وفادار داشته باشی.

هدیه اول به لانچری ها:

دوره صفر تا 100 فیلمسازی و اجرا و برای تبدیل شدن به تاثیرگذارترین فرد. به قیمت 497.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

یاد می گیری چطور با موبایلت فیلم های بی نهایت با کیفیت بگیری که هر کسی را تحت تاثیر قرار بدهد. و همچنین یاد می گیری چطور جلو دوربین ظاهر شوی و چطور طوری گفته هایت را ارائه دهی که برای هر کسی جذاب و به یاد ماندنی باشد.

هدیه دوم به لانچری ها:

دوره صفر تا 100 برگزاری سمینار و همایش. به قیمت 1.994.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

یاد می گیری چطور از صفر ایده برگزاری یک سمینار پر فروش را پیدا کنی و همچنین یاد می گیری مرحله به مرحله چطور تمام صندلی های سمینار را پر کنی و همچنین سود قابل توجهی به دست بیاوری.

دیگران درباره لانچر چه نظری دارند…

 سیستم و استراتژی های لانچر برای هر کسب و کاری، ایده آل خواهد بود حتی برای کسانی که می خواهند از تازه شروع کنند

مهم نیست در چه حوزه ای بخواهی فعالیت کنی…مهم نیست چقدر تجربه برای این کار داری در هر صورت لانچر کل مسیر و استراتژی که باید انجام دهی را با جزییات پیش روی تو قرار می دهد. و همچنین نگران نباش اگر در حوزه ای که می خواهی فعالیت کنی رقبای قدیمی و سرسختی داری. تکنیکی را به تو نشان می دهم که اگر انجام دهی از همان ابتدای کار بی رقیب می شوی.

مهم نیست اگر تا به حال ده ها محصول تولید کردی اما هیچکدام از آن ها فروش نرفته است چون در لانچر یاد می گیری چطور قبل از اینکه محصول را تولید کنی صف طولانی از خریداران بوجود آوری.

مهم نیست اگر نمی دانی چطور می توانی محصولات، خدمات یا… طوری عرضه کنی که مخاطبین بدون کوچکترین شک و تردیدی آن را بخرند. من دقیقا همان روشی را به تو یاد می دهم که برای مشتریان خودم انجام می دهم. روشی که برای پیاده سازی آن حداقل 25.000.000 تا 75.000.000 تومان مشتریانم پراخت می کنند.

اما در آخر تصمیم با تو است می توانی در لانچر شرکت کنی و از تمام این مزیا استفاده کنی یا چندین سال با صرف ده ها میلیون تومان با سعی و خطا مسیرت را بسازی.

البته من گارانتی نمی کنم که دقیقا همان درآمدی را داشته باشی که خود من دارم چون حقیقت داستان این است که اصلا تو را نمی شناسم و حتی نمی دانم چقدر عملگرا هستی اما می توانم 100% گارانتی کنم نتایجی که از لانچر می گیری به هیچ عنوان قابل مقایسه با نتایجی که تا به حال بدست آوردی نیست

و همچنین 100% گارانتی می کنم اگر درس های لانچر را انجام دادی و نتیجه نگرفتی 2 برابر کل مبلغ پرداختی را ظرف 24 ساعت دریافت کنی.

هدیه سوم به لانچری ها:

پرواز پاراگلایدر با حرفه ای ترین خلبانان ایران. به قیمت 500.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

به رایگان در چالش یک دقیقه ای که در لانچر قرار می گیرد شرکت کن و یک بلیط VIP پرواز پاراگلایدر برنده شو و تجربه و لذت واقعی زندگی را بچش.

هدیه چهار به لانچری ها:

یک جلسه رایگان مشاوره تلفنی خصوصی. به قیمت 1.700.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

یک جلسه 40 دقیقه ای مشاوره تلفنی برای هر سوال یا مشکلی داری.

چرا شرکت در لانچر سرمایه گذاری پر سودی است؟

چون با شرکت در لانچر می توانی کسب و کاری را بسازی از که موفقیت، مشتری، فروش و سود آن اطمینان کامل داشته باشی و اگر به هر دلیلی درس ها را انجام دادی و نتیجه نگرفتی 2 برابر مبلغ پرداختی را دریافت می کنی

قیمت لانچر : 5.700.000 تومان + (4.691.000 هدایای رایگان ) = 10.391.000 تومان

اگر تصمیم داری روی خودت و کسب و کارت سرمایه گذاری کنی من هم کمکت می کنم و روی تو 7.394.000 تومان سرمایه گذاری می کنم، به همین خاطر می توانی به جای 10.391.000 تومان،  لانچر را فقط با پرداخت 2.997.000 تومان تهیه کنی و بالاخره آن کسب و کاری که شایسته ات است را لانچ کنی.

نیاز به مشاوره داری؟ تماس بگیر 09124258911

کمک می کنم تاثیرگذارترین و محبوب ترین نفر در کسب و کارت شوی

من اعتقادی به دوره های “سریع و آسان پولدار شدن” ندارم چون اگر چنین چیزی در واقعیت وجود داشت و مردم می توانستند بدون زحمت کشیدن یک شبه ثروتمند شوند شک نداشته باش که امروز تمام مردم دنیا پولدار بودند اما در واقعیت فقط 5% مردم می توانند زندگی ثروتمندانه ای را تجربه کنند و این 5% مانند دیگران فکر نمی کنند چرا که دید عموم مردم این است که باید با شانس، پارتی، ارسال فرکانس مثبت به کائنات ثروتمند شوند اما در دنیای واقعی قوانین فرق می کند. من در لانچر درباره کسب و کار واقعی صحبت می کنم. کسب و کاری که با آن بتوانی به دیگران کمک کنی و تاثیرات خارق العاده ای در زندگی آن ها داشته باشی. اگر می خواهی تبدیل به تاثیرگذارترین و محبوب ترین نفر در کسب و کارت شوی آنوقت لانچر می تواند کاملا مناسبت باشد اما اگر تصمیم داری بدون ارزش آفرینی به درآمد برسی قطعا لانچر گزینه مناسبی نخواهد بود. سیاست سیستم لانچر اینگونه است که بتواند هر سال برندت را قدرتمند تر و تو را محبوب تر و ثروتمند تر کند. استراتژی ساده است تو هر سال مشتریان بیشتری بدست می آوری چون می توانی نتیجه واقعی برای مشتریانت به ارمغان بیاوری و همین امر باعث می شود هر روز تعداد بیشتری از مردم به برند و محصولاتت علاقه مند شوند. فلسفه لانچر این است: اگر پول و ثروت واقعی می خواهی باید کسب و کار واقعی نیز لانچ کنی.