در این دوره گران قیمت هیچ چیزی یاد نخواهی گرفت

من یک “بیزینس من” هستم و به همین دلیل این دوره را ساختم !

سلام دوست عزیزم

صادقانه، حقیقت داستان این است که تو با هیچ محصول آموزشی نمی توانی کسب و کارت را لانچ کنی.

بعد از سال ها تجربه در لانچ کسب و کارهای متعدد کاملا نسبت به این موضوع آگاهی دارم و می دانم احتمالا نباید این حقیقت را فاش می کردم.

زمانی که در یک دوره آموزشی شرکت می کنی تکنیک های متعددی را درباره کسب و کار یاد می گیری اما زمانی که پای اجرا کردن به میان  می آید تازه متوجه می شوی که هیچ کاری نمی توانی انجام دهی یا اینکه نمی دانی کدام یک از این تکنیک ها برای کسب و کارت مناسب هستند و کدام تکنیک ها فقط تو را عقب می اندازند.

به همین خاطر احساس می کنی نیاز به دانستن اطلاعات بیشتری داری بنابراین محصول بعدی را هم می خری و این چرخه باطل آنقدری ادامه می یابد که کاملا حساب بانکی ات خشک شود.

جای تعجب نیست چرا همیشه تعداد فروش های محصولات آموزشی بی نهایت بیشتر از تعداد کسانی است که از آن نتیجه گرفته اند!

هر ساله در ایران هزاران نفر کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی می کنند اما در پایان سال تقریبا اکثرا آن ها حتی پول کافی برای تمدید هاست و دامنه شان را هم ندارند و زمانی که می گویم اکثر آن ها یعنی 99% کسانی که شروع کرده بودند.

بارها جز این 99% بوده ای. درسته؟

احتمالا بله.

اما چرا پرده از اسرار این رازی که واقعا هیچکس دوست ندارد بدانی، برداشتم؟

1- دلیل اول اینکه من اصلا محصول آموزشی تولید نمی کنم بنابراین پنهان ماندن این راز برای من حداقل هیچ سودی ندارد.

2- دلیل دوم این است که تو بازار هدف من نیستی.

عمده درآمد من از مشتری های شرکتی است که کار طراحی کمپین های تبلیغاتی و تبلیغ نویسی شان را انجام می دهم و اگر در این میان وقت خالی پیدا کنم می بایستی روی شرکت های خانوادگی مان متمرکز شوم.

اما اگر الان در حال خواندن این صفحه هستی احتمالا به دلیل این است که یا به لانچر علاقه داری یا کسی درباره آن با تو صحبت کرده است.

لانچر قرار نبود هیچگاه ساخته شود اما…

چند ماه پیش یکی از نزدیکانم که بی نهایت برایم عزیز است یک سوالی را پرسید که مجبور بودم جواب کاملا درستی و دقیقی بدهم (چون غریبه نبود که بخواهم با یک پاسخ کلیشه ای و سرسری او را سر خودم باز کنم)

سوال این بود:

من چطور و چه کسب و کار اینترنتی می توانم لانچ کنم که در آن موفق شود؟

قبل از اینکه پاسخ این سوال را بدهم کمی مکث کردم چرا که می دانستم نباید درباره کلی استراتژی و تکنیک بازاریابی صحبت کنم چون در این حالت نه تنها او را بیشتر سردرگم می کردم بلکه به طور ناخودآکاه وارد مسیری می کردم که احتمالا در لیست آن 99% افراد شکست خورده قرار می گرفت.

حتی می دانستم اگر من بهترین تکنیک ها را هم بگویم باز هم احتمالا موفقیتش پنجاه پنجاه می شد.

به همین خاطر می بایستی به جای یاد دادن، کل مسیر را خودم آماده می کردم.

  1.  99 ایده عملی را آماده کردم که در شرایط ایران بیشترین سود و نتیجه را می دهند.
  2.  فرمول اختصاصی را آماده کردم که به محض اجر تا 3 الی 5 ماه آینده او را تبدیل به تاثیرگذارترین فرد در حوزه فعالیتش کند( فرمولی که اگر نداند باید سال ها در یک حوزه خاک خوری کند)
  3.  فرمول اختصاصی برای تولید محتوای رایگان که خودم به شخصا از آن استفاده می کنم. فرمولی که ترکیب بسیار قدرتمندی از هنر تبلیغ نویسی و علم روانشانسی است.
  4.  روش تولید محتوای اختصاصی که اگر از آن کسی پیروی کنید بقدری مطالب سایتش منحصر به فرد می شود که حتی نمی توان آن را در کتاب ها یا محصولات آموزشی پیدا کرد.
  5.  فرمول اختصاصی ساخت پیشنهاد رد نشدنی که می توان در کمتر از 60 دقیقه بیش از 15 پیشنهاد واقعا رد نشدنی نوشت که کسی نتواند در برابرش مقاومت کند.
  6.  فرمول و قالب ویدیوی فروشی که اسلاید به اسلاید آن تبلیغ نویسی شده است و با اطمینان 100% نمونه آن در هیچ کجای ایران پیدا نمی شود.
  7.  بهترین صفحه محصولی که کاملا با فرمول اختصاصی تبلیغ نویسی شده است.
  8.  فرمول اختصاصی تبدیل هر غریبه ای به مشتری وفاداری که دائما عاشق خرید های بیشتر است.

آنقدر خوبه که باور کردنش سخته؟

چون این پایان تمام دوره های لانچ کسب و کار اینترنتی است

یک نگاه به سایت اغوا کن. سایتی که از صفر شروع کرد و در کمتر از 90 روز بدون یک تبلیغ به فروش 190.850.000 ريال رسید.

سپس با سود حاصله از اولین سری از فروش ها، تبلیغات پولی را شروع کردیم و این عدد را هر روز بیشتر و بیشتر کردیم و بعد از گذشت مدت کمی به چنان شهرتی رسید که هر زمان سمیناری برگزار می کنیم در کمتر از 7 روز تمام بلیت ها تمام می شوند و یک صندلی خالی نیز باقی نمی ماند!

حقیقت داستان این است که من یک مزیت رقابتی ناعادلانه نسبت به کسانی که تازه شروع می کنند دارم و آن مزیت این است که می دانم دقیقا باید چه کاریهایی را انجام بدهم تا در سریع ترین زمان ممکن نتیجه بگیرم و این چیزی نیست که بتوان دنبال آن در کتاب یا محصولات دیگر باشی چون اغوا در بین سایت ها کسب و کار اینترنتی بیشترین و سریع ترین رشد را داشته است.

زمانی که من سایت قبلی ام را با آن قدمت و ترنول مالی بالا یک شبه بستم و بعد از آن سایت اغوا را لانچ کردم تقریبا همه بر این باور بودند که دیوانه شده ام اما نتیجه ای که اغوا بدست آورد همه را شوکه کرد!

من لانچر را برای کسی که خیلی دوستش دارم ساختم و وقتی که پای کسی که دوستش داری به میان می آید دیگر دلت نمی خواهد محصولات سریالی درست کنی تا دائما فرد مجبور شود پول بیشتری خرج کند.

به همین خاطر دوره ای را طراحی و آماده کردم که پایانی بر تمام محصولات لانچ کسب و کار اینترنتی باشد.

فرصت پایان زندگی کارمندی برای 200 نفر

سیستمی که جسارت و توان امضا کردن استعفانامه ات را می دهد

فردا صبح که از خواب بیدار می شوی مثل همیشه صبحانه خورده یا نخورده آماده می شوی و به محل کارت می روی.

اما این بار بر خلاف روزهای تکراری گذشته، بدون ترس و با خیال راحت با تمام همکارانت خداحافظی می کنی و بلاخره آن استعفانامه که سند آزادی ات از روزمرگی است را امضا می کنی و روی میز ریئس می گذاری.

برایت مهم نخواهد بود اگر حقوق این ماه و مزایای کارمندی ات را کامل بدهد یا نه، چون این بار کسب و کاری را داری که امنیت مالی ات را برای همیشه تامین می کند.

چند بار این رویا را در سر پرورانده ای؟

این رویایی است که حداقل صد ها بار در ذهن هر کارمندی جریان داشته. اما رفته رفته به این نتیجه رسیده اند که زندگی این شکلی است و هیچ را خروجی از این شرایط وجود ندارد.

اگر بخواهیم واقعا منطقی به قضییه نگاه کنیم و نخواهیم صرفا با خوش بینی واهی سر خودمان را شیره بمالیم، متوجه می شویم که به خودی خود نمی توان از این شرایط نجات پیدا کرد. اگر بخواهیم خیلی هیجانی عمل کنیم و سریع از استعفا بدهیم می دانیم چه اتفاقات ناخوشایندی در انتظارمان است مخصوصا زمانی که سراغ دستگاه خودپرداز می رویم و موجودی حساب می گیریم.

این شرایط را درک می کنم چون من هم یک روز جای تو بوده ام و امروز که این متن را برای تو می نویسم با اطمینان می گویم راه خروج از این شرایط وجود دارد، اما آسان نیست.

اگر امروز به موفقیت های شغلی و مالی خوبی دست پیدا کردم به این دلیل است که در 10 سال گذشته بیشتر از کل زندگی ات کار کردم.

روزی 12 تا 15 ساعت تحقیق و کار. هر چقدر بیشتر کار می کردم بیشتر متوجه می شدم چقدر سریع دوست ها تبدیل به غریبه می شوند.

اطمینان می دهم اگر از همین امروز تا 10 سال آینده بی وقفه کار کنی و شکست هایی که در مسیر است ناامید نشوی قطعا یک کارآفرین خودساخته خواهی شد و جای هیچ شکی نیز باقی نیست.

اما اگر می خواهی با سعی و خطا جلو نروی و 10 سال آینده از زندگی ات را نجات بدهی آنوقت شاید لانچر بهترین انتخاب زندگی ات باشد.

من این مسیری که می خواهی بروی را رفته ام. تمام دست انداز های مسیر را می شناسم و می دانم راه سریع و میانبر رسیدن به این مقصد چیست. به همین خاطر دوره ای را ساختم که لازم نباشد هر لحظه فکر کنی و ببینی کدام مسیر بهتر است.

در لانچر نه نیازی به فکر کردن است و نه نیازی به داشتن خلاقیت، من کل کسب و کار را آماده کردم فقط کافی است تمرین هایی که گفته شده را انجام بدهی و آن ها را در سیستم جایگزاری کنی.

دقیقا شبیه به بازی شطرنج است که من از قبل حرکات بازی برنده را برای تو انجام داده ام تو فقط کافی است مهره هایت را بچینی تا بدون اینکه لازم باشد بازی را بلد باشی برنده شوی.

یک بازی همیشه برنده را انجام بده

اما چرا فقط برای 200 نفر؟

مهم ترین عامل موفقیت در کارآفرینی قدرت سریع تصمیم گرفتن است چون کسی که وارد دنیای کارآفرینی می شود به این معناست که از حاشیه امن خود خارج می شود و وارد دنیایی از ناشناخته ها می شود.

در این دنیای جدید کسی که سریع تر می تواند تصمیم بگیرید و به فرصت ها واکنش درست نشان دهد همیشه برنده است. حقیقت داستان این است که می خواهم این فرصت تنها در اختیار افرادی قرار بگیرد که این خصوصیت را به صورت ذاتی دارند چون آنوقت با چیزهایی که من در لانچر برایش آماده کردم می تواند بیشترین نتیجه را بگیرد.

لانچر به مدت و تعداد محدودی قابل تهیه است تا افرادی که قدرت تصمیم گیری سریع دارند را از دیگران الک کند.

دلیل دوم این است که می خواهم در آینده چند مشتری تبلیغ نویسی به مجموعه اضافه کنم و حقیقتا تا زمانی که درآمد حداقل بین 8 تا 10 میلیون تومان در ماه نداشته باشی اصلا نمی توانی از خدمات تبلیغ نویسی اغوا استفاده کنی چرا که هزینه هر پروژه از 15 میلیون تومان شروع می شود.

همانطور که قبل تر گفتم لانچر پایانی بر تمام دوره های لانچ کردن کسب و کار اینترنتی است و بقدری حرفه ای و اصولی طراحی شده است که بطور 200% گارانتی می کنم اگر کسی آن را انجام بدهد بدون شک به نتایجی دست پیدا میکند که حتی نمی تواند تصورش را کند و از آن جایی که نسبت به این موضوع اطمینان دار با خیال راحت می گویم اگر تمرین های ساده لانچر را انجام دادی و بر فرض محال نتیجه نگرفتی 2 برابر مبلغ پرداختی را ظرف مدت 24 ساعت دریافت خواهی کرد.

حسین صفوی