چرا لانچر می تواند زندگی و کسب و کارت را تغییر دهد…

صدای برندت، علاقه ات، تخصص ات را به کل مردم ایران برسان…

و بابت آن درآمدی که شایسته ات است را بدست بیاور

در چند سال اخیر تمام تمرکز ما روی ساخت سیستمی بود که بتواند در عین حالی که صدای برند متخصصان،مدرسان،هنرمندان و افراد جدی را به گوش تمام مخاطبین شان می رساند، بتواند آن ها را در حوزه خودشان تبدیل به افرادی تاثیرگذار و بی رقیب کند.

این جریان از سیستم کلوپ شروع شد تا به امروز که به نقطه اوج خودش یعنی لانچر رسیده است.

تصمیم گرفتیم به جای اینکه هنرجو لازم باشد به ده ها سمینار برود، ده ها محصول و کتاب تهیه کند، ماه ها و سال ها سعی کند با سعی و خطا متوجه شود کدام استراتژی برای او در سریع ترین حالت ممکن می تواند بیشترین نتیجه را خلق کند، به او دوره آنلاینی را تحت عنوان لانچر معرفی کنیم.

دوره ای که به تو کمک می کند بتوانی از صفر کسب و کارت را راه اندازی کنی و در مدت زمان بسیار کم تبدیل به تاثیرگذارترین فرد در آن حوزه شوی.

دوره ای که به تو کمک می کند بتوانی :

  • طوری ایده کسب و کارت را پیدا کنی که در موفقیت آن کوچکترین شک و تردیدی باقی نماند.
  • طوری تولید محتوا کنی که توجه تمام مخاطبین آن حوزه به سمت تو جلب شود.
  • طوری محصول یا خدماتت را بسازی که مردم با تمام وجود آن را بخواهند و حاضر باشند بابت تهیه آن هر قیمتی را بپردازند.
  • طوری محصولت را لانچ کنی که از قبل مخاطبین عاشق خرید آن شده باشند.
  • طوری سمینار و دوره های حضوری ات را برگزار کنی که حتی یک صندلی آن هم خالی نمانده باشد.
  • طوری پیشنهاد رد نشدنی بدهی که بیشتر از هر کس دیگری بتوانی در روز ایمیل مخاطبینت را جمع کنی.
  • طوری ایمیل هایت را بنویسی که از خانواده شان به تو احساس نزدیکی بیشتری کنند.

فلسفه کاری من این است که تا مسیری را که خودم نرفته باشم و نتیجه نگرفته باشم آن را آموزش نمی دهم.

سایت اغوا دقیقا بعد از گذشت 90 روز از راه اندازی آن توانست تبدیل تاثیرگذارترین سایت در زمینه تبلیغ نویسی و کسب و کار در ایران شود و این موضوع را می توانی از تعداد شرکت کنندگان در لانچر و همچنین تعداد کامنت هایی که علاقه مندان در سایت می گذارند متوجه شوی. ماجرا به اینجا نیز ختم نمی شود ما توانستیم مشاوره تبلیغاتی و فروش یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده کمپرسور های اسکرو (اسکروسازان) در ایران باشیم و فروش را حتی در حالت رکود جامعه به اوج خود برسانیم.

زمانی که همه ناامید از بازار کساد ایران بودند ما دقیقا به سیستمی که در لانچر آموزش داده شده توانستیم سمینار ها و همایش های 100 تا 500 نفره ای در ایران برگزار کنیم که از دید خیلی ها محال ممکن بود.

ما همیشه ثابت کردیم که در همه حال می توان به موفقیت رسید حتی زمانی که تک تک مردم ناامید هستند، حالا نوبت تو است که یک قدم بزرگ در زندگی ات برداری!

در دوره آنلاین 7 هفته ای لانچر شرکت کن تا بتوانی قدم به قدم با استراتژی اثتبات شده ای پیش بروی

که می تواند 10 برابر رشد کسب و کارت را تسریع بخشد و همچنین فروش عالی را برای تو به ارمغان بیاورد

دوره آنلاین لانچر به دو قسمت اصلی تقسیم می شود:

قسمت اول: آموزش های ویدیویی Full HD می باشد که مرحله به مرحله به تو کمک می کند بتوانی از صفر ایده بیزینس ات را بر اساس “ژنتیک ات” بسازی، محتواهای رایگان را تولید کنی، محصولت را قدم به قدم بسازی، آن را تبلیغ نویسی کنی، پیشنهاد رد نشدنی ات را طراحی کنی، سیستم فروش اتوماتیک آن را مو به مو بسازی و در نهایت فروشت خودکارت را داشته باشی.

قسمت دوم: جلسات لایو تصویری که هر دو هفته یک بار برگزار می شود و آن جا شرکت می کنی و هر سوالی و مشکلی که داری از خود من شخصا می پرسی تا در هیچ مرحله ای از کار تنها نمانی. و این یکی از دلایلی است که لانچری ها عاشق آن هستند.

این دوره به تو استراتژی و درک عمیقی از کارهایی که باید قدم به قدم برای کسب و کارت انجام دهی می دهد

همچنین کمک می کند بیش از آنچه تصور می کنی بتوانی برای خدمات، محصولات، مشاوره هایت مشتری بدست بیاوری

در هر هفته از لانچر چه چیزی یاد می گیری:

هفته اول: یاد می گیری چطور بر ساس ژنتیک ایده کسب و کارت را انتخاب کنی تا بتوانی حداقل 5 برابر از هر کس دیگری سریع تر رشد کنی و همچنین از کسب و کارت آنقدر برایت لذت بخش باشد که به هیچ عنوان متوجه گذر زمان نباشی.

هفته دوم: یاد می گیری چطور جای مخاطب فکر کنی و بر اساس آن بتوانی پیشنهاد های رد نشدنی ارائه کنی که هیچکس نتوانه به آن “نه” بگوید. و همچنین یاد می گیری چطور به سریع ترین حالت ممکن لیست ایمیلی ات را از پر کنی.

هفته سوم: یاد می گیری چطور خارج از فرم رایج تولید محتوا کنی. محتوایی که فقط در ذهن مخاطب است و آن را به هیچکس نمی گوید و هیچ رقیبی کوچکترین اشاره ای به آن نکرده است. در نتیجه می توانی مخاطبینی را وارد سایتت کنی که از همان ابتدای امر عاشق تو و کسب و کارت هستند.

هفته سوم: یاد می گیری مخاطبینت را از همدیگر تفکیک کنی در نتیجه بتوانی به هر کسی با توجه به نیاز خودش پیشنهاد بدهی و در نتیجه نرخ فروش محصولاتت را حداقل 5 برابر بیشتر کنی.

هفته چهارم: یاد می گیری چطور از ترس هایت از جلو دوربین آمدن، سخنرانی کردن و….رهایی پیدا کنی و هنگامی که جلو دوربین می آیی به مشابه یک مجری کارکشته رفتار و صحبت کنی.

هفته چهارم: یاد می گیری چطور محصولت را تولید کنی طوری که از قبل از تولید آن مخاطبین برای خرید آن بی تاب باشند.

هفته ششم: یاد می گیری چطور از راز های برترین تبلیغ نویسان دنیا برای نوشتن صفحه فروش محصولت استفاده کنی. راز هایی که تا به امروز بیلیون ها دلار برای شرکت های سفارش دهنده آن سود خالص به همراه داشته است.

هفته هفتم: یاد می گیری چطور مو به مو فانل های هوشمند اتوماتیکی طراحی کنی که خروجی آن همیشه مشتری باشد و همچنین یاد می گیری چطور برای بعد از خرید فانل هایی را بسازی که مشتریان را علاقه مند به محصول بعدی ات کند.

پی نوشت: تو دقیقا به همان استراتژی و مراحلی دست پیدا می کنی که خود من برای سایتم و همچنین مشتریانم انجام می دهم. هیچ چیز در لانچر پشت پرده نخواهد ماند.

ظرفیت لانچر محدود است

به دلیل برگزاری جلسات تماس تصویری زنده در لانچر و بالا نگه داشتن کیفیت جلسات، تعداد اعضایی لانچر محدود است

پس تصمیم گیرنده اصلی باش. آیا احساس می کنی باید تو آن فرد تاثیر گذار در حوزه کسب و کارت باشی؟

هدیه اول به لانچری ها:

دوره صفر تا 100 فیلمسازی و اجرا و برای تبدیل شدن به تاثیرگذارترین فرد. به قیمت 497.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

یاد می گیری چطور با موبایلت فیلم های بی نهایت با کیفیت بگیری که هر کسی را تحت تاثیر قرار بدهد. و همچنین یاد می گیری چطور جلو دوربین ظاهر شوی و چطور طوری گفته هایت را ارائه دهی که برای هر کسی جذاب و به یاد ماندنی باشد.

هدیه دوم به لانچری ها:

دوره صفر تا 100 برگزاری سمینار و همایش. به قیمت 1.994.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

یاد می گیری چطور از صفر ایده برگزاری یک سمینار پر فروش را پیدا کنی و همچنین یاد می گیری مرحله به مرحله چطور تمام صندلی های سمینار را پر کنی و همچنین سود قابل توجهی به دست بیاوری.

دیگران درباره لانچر چه نظری دارند…

 سیستم و استراتژی های لانچر برای هر کسب و کاری، ایده آل خواهد بود حتی برای کسانی که می خواهند از تازه شروع کنند

مهم نیست در چه حوزه ای بخواهی فعالیت کنی…مهم نیست چقدر تجربه برای این کار داری در هر صورت لانچر کل مسیر و استراتژی که باید انجام دهی را با جزییات پیش روی تو قرار می دهد. و همچنین نگران نباش اگر در حوزه ای که می خواهی فعالیت کنی رقبای قدیمی و سرسختی داری. تکنیکی را به تو نشان می دهم که اگر انجام دهی از همان ابتدای کار بی رقیب می شوی.

مهم نیست اگر تا به حال ده ها محصول تولید کردی اما هیچکدام از آن ها فروش نرفته است چون در لانچر یاد می گیری چطور قبل از اینکه محصول را تولید کنی صف طولانی از خریداران بوجود آوری.

مهم نیست اگر نمی دانی چطور می توانی محصولات، خدمات یا… طوری عرضه کنی که مخاطبین بدون کوچکترین شک و تردیدی آن را بخرند. من دقیقا همان روشی را به تو یاد می دهم که برای مشتریان خودم انجام می دهم. روشی که برای پیاده سازی آن حداقل 25.000.000 تا 75.000.000 تومان مشتریانم پراخت می کنند.

اما در آخر تصمیم با تو است می توانی در لانچر شرکت کنی و از تمام این مزیا استفاده کنی یا چندین سال با صرف ده ها میلیون تومان با سعی و خطا مسیرت را بسازی.

البته من گارانتی نمی کنم که دقیقا همان درآمدی را داشته باشی که خود من دارم چون حقیقت داستان این است که اصلا تو را نمی شناسم و حتی نمی دانم در چه حوزه ای فعالیت می کنی اما می توانم 100% گارانتی کنم نتایجی که از لانچر می گیری ده ها برابر نتایجی است که تاکنون گرفتی.

و همچنین 100% گارانتی می کنم اگر درس های لانچر را دیدی و آن ها را انجام دادی، اگر نتیجه نگرفتی کل مبلیغ پرداختی را ظرف مدت 48 ساعت به شماره کارتت واریز می شود.

هدیه سوم به لانچری ها:

پرواز پاراگلایدر با حرفه ای ترین خلبانان ایران. به قیمت 500.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

به رایگان در چالش یک دقیقه ای که در لانچر قرار می گیرد شرکت کن و یک بلیط VIP پرواز پاراگلایدر برنده شو و تجربه و لذت واقعی زندگی را بچش.

هدیه چهار به لانچری ها:

یک جلسه رایگان مشاوره تلفنی خصوصی. به قیمت 1.700.000 تومان ( رایگان برای لانچری ها )

یک جلسه 40 دقیقه ای مشاوره تلفنی برای هر سوال یا مشکلی داری.

متفاوت از تمام رقیبانت باش و صدای برندت را به گوش تمام مخاطبینت برسان

اگر اطمینان داری عملگرا هستی همین الان در لانچر شرکت کن و یک بار برای همیشه کسب و کاری را بساز که همیشه انتظارش را می کشیدی و هم به خودت و هم به دیگران اثتبات کن که جایگاه اصلی تو این جایی نیست که امروز در آن قرار داری. در طول مسیر من هم بهت کمک می کنم هیچ جای کار تنها نمانی.

قیمت لانچر : 5.700.000 تومان + (4.691.000 هدایای رایگان ) = 10.391.000 تومان

اگر تصمیم داری روی خودت و کسب و کارت سرمایه گذاری کنی من هم کمکت می کنم و روی تو 8.394.000 تومان سرمایه گذاری می کنم، به همین خاطر می توانی به جای 10.391.000 تومان،  لانچر را فقط با پرداخت 1.997.000 تومان تهیه کنی و بالاخره آن کسب و کاری که شایسته ات است را لانچ کنی.

سوالی داری؟ یک ایمیل ارسال کن hosseinsafavi@eqva.net

کمک می کنم تاثیرگذارترین و محبوب ترین نفر در کسب و کارت شوی

من اعتقادی به دوره های “سریع و آسان پولدار شدن” ندارم چون اگر چنین چیزی در واقعیت وجود داشت و مردم می توانستند بدون زحمت کشیدن یک شبه ثروتمند شوند شک نداشته باش که امروز تمام مردم دنیا پولدار بودند اما در واقعیت فقط 5% مردم می توانند زندگی ثروتمندانه ای را تجربه کنند و این 5% مانند دیگران فکر نمی کنند چرا که دید عموم مردم این است که باید با شانس، پارتی، ارسال فرکانس مثبت به کائنات ثروتمند شوند اما در دنیای واقعی قوانین فرق می کند. من در لانچر درباره کسب و کار واقعی صحبت می کنم. کسب و کاری که با آن بتوانی به دیگران کمک کنی و تاثیرات خارق العاده ای در زندگی آن ها داشته باشی. اگر می خواهی تبدیل به تاثیرگذارترین و محبوب ترین نفر در کسب و کارت شوی آنوقت لانچر می تواند کاملا مناسبت باشد اما اگر تصمیم داری بدون ارزش آفرینی به درآمد برسی قطعا لانچر گزینه مناسبی نخواهد بود. سیاست سیستم لانچر اینگونه است که بتواند هر سال برندت را قدرتمند تر و تو را محبوب تر و ثروتمند تر کند. استراتژی ساده است تو هر سال مشتریان بیشتری بدست می آوری چون می توانی نتیجه واقعی برای مشتریانت به ارمغان بیاوری و همین امر باعث می شود هر روز تعداد بیشتری از مردم به برند و محصولاتت علاقه مند شوند. فلسفه لانچر این است: اگر پول و ثروت واقعی می خواهی باید کسب و کار واقعی نیز لانچ کنی.