روانشناسی ثروت عباس منش

بررسی و بهبود صفحه محصول روانشناسی ثروت عباس منش

چیزی که من به تجربه آموختم این است که همیشه انجام کاری به صورت عملی بسیار بهتر از تئوری آن است. به همین خاطر سعی دارم در یک مقاله تخصصی دیگر درباره تبلیغ نویسی یک صفحه محصول واقعی و موفق را بررسی و بهبود دهیم.

کمپین بازاریابی اینترنتی مدل تله Tripwire

کمپین بازاریابی اینترنتی مدل تله Tripwire برای فروش محصولات

یکی از مهمترین دلایلی که اکثر کسب و کارهای اینترنتی را به کام نابودی می کشاند، نداشتن سیستم و کمپین های درست تبلیغاتی است.

بررسی و بهبود صفحه محصول ستارگان تبلیغ نویسی مدیر سبز

برای من تقریبا هیچ چیز لذت بخش تر از کافه رفتن و تبلیغ نویسی کردن نیست.

بررسی و بهبود صفحه محصول ماهان تیموری

بررسی و بهبود صفحه محصول ماهان تیموری

از نظر من یکی از موثرترین راه ها برای یاد گرفتن تبلیغ نویسی، بررسی موردی صفحات تبلیغ نویسی شده است. در این مقاله قصد دارم صفحه محصول هوش مالی پلاس ماهان تیموری را آنالیز کنم و قسمت هایی که لازم به بهبود است را با همدیگر بررسی کنیم.

مرد شماره ۱ تبلیغات ایران کیست؟ بررسی کمپین تبلیغاتی دکتر روحانی

من به صورت دیوانه واری عاشق تبلیغ نویسی هستم و از هر ثانیه ای از زندگیم که صرف تبلیغات می شود لذت می برم. همین موضوع باعث شده همیشه سعی کنم به اتفاقات جامعه طور دیگری نگاه کنم. یگانه دلیلی که تحولات و بحران ها روی کسب و کارم و همچنین اعصابم تاثیر نمی گذارد […]

راهنمای کامل تبلیغات ایوند و حقایق پنهان آن ها که باید بدانی

هر کارآفرینی دوست دارد برای رشد و کسب و کارش سمینار و همایش برگزار کند. چرا که در این صورت مردم می توانند از نزدیک با خود کارآفرین ارتباط نزدیک تری برقرار کنند. برگزاری یک رویداد (سمینار) کار آسانی است. کافی است وارد ایوند شوی و در کمتر از ۵ دقیقه یک رویداد ایجاد کنی. […]

تکنیک روانشناسی فروش محصولات

۵ تکنیک روانشناسی که فروش محصولات را شدیدا افزایش می دهد

چقدر خوب می شد اگر با یک تغییر کوچک در کسب و کارت می توانستی به یکباره فروشت را چند برابر کنی؟ می دانم سوال احمقانه ای است، کی دلش نمی خواهد این حس فوق العاده را تجربه کند.