کتابی برای تبدیل درآمد فعلی به درآمدی ایده آلی که همیشه پنهانی آن را در سر می پروراندی

رازی که مدرسان دوره های بلند مدت کسب و کار آنلاین نمی خواهند بدانی چون اگر بدانی دیگر نه پول، نه انرژی و نه زمانت را در مسیر بی هوده تلف نخواهی کرد. کتابی که پرده از اسرار فروشی بر می دارد که تو و درآمدت را شوکه خواهند کرد

اگر تو هم مانند هزاران نفر دیگر با رویای داشتن کسب و کار پر سود در دوره های بلند مدت شرکت کردی و تا به الان ده ها میلیون تومان هزینه کرده ای اما همچنان مانند سایرین به نتیجه ای که می خواستی نرسیدی این کتاب برای توست.

بعد از مدت ها تصمیم گرفتم کتابی بنویسم که در آن راز های پنهان این کار را بگویم. راز هایی که هیچکس درباره آن ها صحبت نمی کند چرا که اگر کسی این راز ها را بداند دیگر لازم نیست در هیچ دوره طولانی مدتی شرکت کند.

احتمالا به تو هم گفته اند برای موفقیت در کسب و کارت باید سال ها تولید محتوا کنی، ویدیو بسازی، در شبکه های اجتماعی فعالیت کنی یا ده ها سمینار برگزار کنی. اگر بخواهیم منطقی به این موضوع نگاه کنیم متوجه می شویم که انجام تمام این کارها توسط یک نفر عملا غیر ممکن است و حتی اگر فرد بتواند تمام این کار ها را انجام دهد احتمالا باید سال ها این مسیر را ادامه دهد تا بلکه نتیجه ای کمرنگ ببیند.

تو هم قربانی این سیستم شده ای؟

نگران نباش. تو تنها نیستی و هزاران نفر دیگر هم دقیقا همین مشکلی را دارند که تو امروز با آن دسته و پنجه نرم می کنی. حقیقت داستان این است که تقصیر تو نیست که از کسب و کارت نتیجه نمی گیری صرفا به این دلیل است که تو با قدرت در حال انجام دادن کارهایی هستی که هیچگاه قرار نیست نتیجه ای حاصل کند.

مهم نیست در این مسیر چقدر شتابان و پر قدرت حرکت کنی در آخر روز نتیجه همانی است که باید باشد یعنی هدر دادن زمان و پول و انرژی.

در این کتاب روشی را یاد خواهی گرفت که نه تنها خیلی سریع تر می توانی مشتریان ایده آل کسب و کارت را پیدا کنی بلکه می توانی نتیجه ای که می خواستی در پنج سال بدست بیاوری را یک ماه بدست بیاوری.

نکته مهمی که این کتاب در این است که با واقعیت کسب و کار آشنا خواهی شد و یاد می گیری چطور بدون ساعت ها کار اضافه کردن نتایج 10 برابر بیشتر را ایجاد کنی.