گران ترین مشاور آنلاین

دوست عزیز

متوسط بودن سخت است چون رقیبان زیادی خواهی داشت.

زمانی که رقیبان زیادی داری، نباید از آن ها عقب به مانی و دائما باید روی سئو، تولید محتوا، تولید پادکست، تولید ویدیو و فعال بودن در شبکه های اجتماعی کار کنی چرا که اگر این کار ها را انجام ندهی خیلی راحت فراموش خواهی شد.

عموم کتاب های بازاریابی و کسب و کار برای متوسط ها نوشته می شود چرا که نویسندگان می دانند فقط این قشر هستند که دائما باید برای بقا رقابت کنند تا بتوانند سهم کوچکی از بازار را بدست بیاورند.

اگر دغدغه امروزت انتخاب نام دامنه، انتخاب قالب، انتخاب پلتفروم پادکست، انتخاب محتوا ویدیو، سئو و صد ها مورد دیگر است که عموم بازاریابان اینترنتی توصیه می کنند شک نکن که متوسط هستی و باید برای بدست آوردن مشتری واقعا بجنگی.

اگر از مدرس یا مشاوری که در لول متوسط قرار دارد بپرسی درآمد ایده آل ات چقدر است احتمالا عددی را می گوید که خودش هم اطمینان دارد به این زودی ها یا هرگز به آن نخواهد رسید.

100 میلیون تومان در ماه:

احتمالا بدست آوردن ماهی 100.000.000 تومان چالش بزرگی برایت است.

با این تصور که محصول یک میلیون تومانی داشته باشی، تو باید هر ماه 100 مشتری جدید برای محصولت پیدا کنی و حالا سوال من اینجاست تا چند ماه می توانی این کار را ادامه دهی؟

زمانی که درباره درامد ایده آل از عموم مدرسان آنلاین سوال می کنم، می گویند هدف من بدست آوردن 1.000.000.000 تومان در سال است و بعد زمانی که می پرسم چطور می خواهی این عدد را بدست بیاوری یا هنگ می کنند یا یک سری کلیات می گویند که مشخصا به آن عدد نمی رسند( حتی نزدیک هم نخواهند شد)

اخیرا با شخصی صحبت می کردم که می خواست 100 میلیون دلار در سال بدست بیاورد. اگر با دلار ده هزار تومانی هم بخواهیم حساب کنیم می شود 1.000.000.000.000 تومان در سال.

اولین سوالی که از او پرسیدم این بود که مگر درآمدت به دلار است که درآمد میلیون دلاری برای خودت در نظر گرفتی؟

می بینی عموم اوقات ما خواسته هایی داریم که در واقعیت با استراتژی هایی که در پیش گرفتیم زمین تا آسمان متفاوت است.

راستی به نظرت چالش 100 میلییون تومان در ماه را چطور می خواهی انجام دهی؟

می خواهی هر ماه 100 مشتری جدید برای محصول یک میلیون تومانی ات پیدا کنی؟

اگر نظر من را می خواهی میگویم لطفا فراموشش کن. راه حل ساده این است:

هر سال فقط 10 مشتری داشته باشی که ماهی 10 میلیون تومان بابت مشاوره هایت پرداخت کنند.

گران ترین مشاور آنلاین

به همین سادگی!

راز کار کردن در دنیای High Ticket یا گران قیمت ترین ها، دقیقا همین است. ساده بودن.

در ساده ترین حالت، نتیجه ای را بده که می خواهند.

اگر بخواهم استراتژی فکر کردن در دنیای گران قیمت ترین مشاوران یا مدرسان را یاد بدهم، قطعا خواهم گفت:

تمام چیزهای اضافی که را حذف کن و فقط پیامت را به مخاطب درست آن برسان.

اگر پیام مهمی داشته باشی دیگر لازم نیست روی موضوعات پیش پا افتاده مثل ظاهر سایت یا پلاگین ها یا … کار کنی چون پیام درست مخاطب درست را سریعا جذب می کند.

یک نگاه به این صفحه بیانداز.

ساده است مگر نه؟

اینجا هستی چون محتوا و پیامی دارد که خواستارش هستی.

هر چقدر فرایند شنیدن پیامت را پیچیده تر کنی به همان میزان مخاطب یشتری از دست خواهی داد. راستی در حال حاضر چندین تکنیک بازاریابی یاد گرفته ای؟

 • بازاریابی عصبی
 • بازاریابی انتظار
 • بازاریابی محتوا
 • بازاریابی گیمیفکشن
 • بازاریابی اینترنتی
 • و احتمالا ده ها مدل دیگر…

سوال اینجاست که چرا این مدل های بازاریابی هیچگاه نتوانستند تو را به درآمد ایده آل برسانند؟

چون فقط پیام اصلی را برای مخاطب نا مفهوم تر می کنند.

2.6 بیلیون دلار بدون بازاریابی! چطور؟

99% تکنیک های بازاریابی که امروز می شناسیم، زمان حیات این مرد (David Ogilvy)  وجود نداشتند اما با این حال او درآمد 2.6 بیلیون دلار داشت.

سوال اینجاست که چطور افرادی امثال دیوید اگیلوی این حجم از درآمد را بوجود می آوردند؟

پاسخ ساده تر از آن چیزی است که تصور می کنی. پیام درست را به مخاطب درست در جایی درست می رساندند.

اما منظورم از پیام درست چیست؟

بیا این سناریو را تصور کنیم.

تو یک مشاور لاغری مانند هزاران مشاور لاغری دیگر هستی.

طبیعتا مخاطبین زیادی داری که می خواهند از شر چربی های اضافه دور کمرشان خلاص شوند. اگر بخواهیم این مخاطبین را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کنیم اینگونه می شود.

 1. مخاطبینی که می خواهند لاغر شوند اما تا به الان هیچ کار اساسی برای لاغری انجام نداده اند
 2. مخاطبینی که بارها برای لاغر شدن تلاش کرده اند اما همچنان چاق باقی مانده اند.
 3. مخاطبینی که می خواهند به هر قیمتی که شده لاغر شوند اما پول برایشان مهم است.
 4. مخاطبینی که لاغر شدن را الویت زندگی شان قرار داده اند و حاضرند هر چقدر که لازمه هزینه کنند اما اطمینان داشته باشند لاغر می شوند.

بیشترین مشاوران عمومان مخاطبین در 3 دسته اول دارند و از این موضوع خوشحالند که مخاطبین زیادی دارند اما همیشه در عجب هستند چرا با این حجم از مخاطب هیچگاه درآمدی که باید را ندارند.

اما در دنیای گران ترین مشاوران چه می گذرد؟

گران قیمت ترین مشاوران همیشه دست روی دسته 4 می گذارند چرا که می دانند این دسته از مخاطب می تواند سود 10 برابری را برای آن ها به ارمغان بیاورد و همچنین می دانند هر چقدر که تعداد مشتری محدود تر باشد، راحت تر می توانند روی نتیجه ای که مشتری می خواهد متمرکز شوند.

مخاطبین ایده آل و سرمایه دار به جای مخاطبین معمولی و دردسر ساز!

زمانی که مخاطب معمولی داری احتمالا باید هزار و یک دلیل بیاوری که او قانع شود تا محصولت را تهیه کند و احتمالا باید منتظر غرغر های بعدی اش باشی. میدانی چرا؟

چون تو و محصولت در اولیت زندگی اش قرار نداری.

زمانی که تو و محصولت در الویت زندگی مخاطبت نباشی احتمالا او به دلایل واهی از تو ناراضی خواهد بود چون او در حقیقت حتی آموزش هایت را انجام نمی دهد و اگر هم انجام دهد کاملا نصفه و نیمه خواهد بود. حدس بزن چه نتیجه ای خواهد گرفت؟

هیچ! و اینجاست که تو را زیر سوال خواهند برد. و از آنجایی که مبلغ ناچیزی پرداخت کرده اند احساس می کنند تو را استخدام کرده اند و دائما باید پاسخگو نیازهایشان باشی.

احتمالا همه اینها را بارها تجربه کرده ای.

اما زمانی که مخاطب ایده آل و سرمایه دار را انتخاب می کنی خبری از این اتفاقات بد نیست چرا که محصول یا مشاوره تو برای گرفتن نتیجه دلخواه در الویت زندگی اش قرار دارد.

آموزه های تو را به نحو احسنت انجام خواهد داد و خب جای تعجب هم ندارد خیلی سریع تر نتیجه می گیرد.

حدس بزن بعد از رسیدن به نتیجه چه حسی به تو و برندت خواهد داشت؟

10 برابر بیشتر دوست خواهد داشت و احتمالا تو را به افراد دیگر خیلی راحت و با افتخار معرفی می کند و در این صورت است که طرفین راضی و خشنود خواهند بود.

چطور تبدیل به با ارزش ترین و گران قیمت ترین مشاور آنلاین شویم:

قبل از هر چیزی ارزش واقعی کارت را بشناس و قیمت را بر اساس آن تعیین کن و نه آن قیمتی که در حال حاضر بر اساس توان خرید متوسط جامعه تعیین کردی.

بعد از اینکه قیمت تعیین شد نوبت به پیدا کردن مخاطب ایده آل برای تبدیل شدن به مشتری خواهیم گشت.

استراتژی ساده است.

 1. کافی است بدانی در ذهن مخاطب چه می گذرد و چطور به مشکلش نگاه و فکر می کند.
 2. تبلیغی را بر اساس آن بساز و با استفاده از سیستم های تبلیغاتی مانند صباویژن، یکتانت یا هر شرکت پخش تبلیغات دیگری آن را در دسترس مخاطب قرار بده.
 3. مخاطبین وارد صفحه ای تبلیغ نویسی شده ای خواهند شد که شفاف و کاملا روشن بیان می کند چطور می توانی به آن ها کمک کنی و چطور می توانی مشکل آن ها را حل کنی.
 4. حالا در این بخش مخاطب ایده آل را از مابقی مخاطبین جدا کن. فرایند ساده است کافی است یک فرم تماس داشته باشی و یک وقت مشاوره 20 دقیقه رایگان دهی تا دقیقا تشخیص دهی آیا او برای استفاده از خدماتت مناسب است یا خیر.
 5.  اگر مخاطب ایده آل بود شماره کارت را بده و قرارداد را نهایی کن و اگر هم مناسب نبود خیلی واضح بگو مناسب کار کردن با همدیگر نیستی! برو سراغ نفر بعدی.

بر خلاف مدل رایجی که مخاطب تصمیم می گیرد تو خوب هستی یا نه، تو تعیین می کنی با کی کار خواهی کرد و با کی هرگز کار نخواهی کرد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در مدل کلاسیک بازاریابی وجود دارد این است که مدرس یا مشاور باید سعی کند توسط مخاطب انتخاب شود.

زمانی که این اتفاق رخ می دهد به لحاظ روانشناسی تو در ذهن مخاطب تا حد زیادی کم اهمیت دیدی می شوی و دقیقا در این زمان است که هر قیمتی روی محصولت قرار دهی می گویند زیاد است یا …

اما چرا هنوز مدل کلاسیک بازاریابی توسط عمده مدرسین یا مشاورین آنلاین استفاده می شود؟

پاسخ ساده است. تبلیغ نویسی بلد نیستند.

زمانی که تبلیغ نویسی را اصولی ندانی دائما مجبور هستی قیمت محصولت را پایین بیاوری چرا که مخاطب اساسا قانع نمی شود که چرا باید این قیمت را پرداخت کند.

حقیقت داستان این است که من می توانم هر کسی را تبدیل به یک تبلیغ نویس برجسته کنم اما این کار را برای هر کسی انجام نخواهم داد چون می خواهم مطمئن شوم این علم دست فرد مناسبی می رسد.

من یک ویدیو کامل و رایگان از اسرار تبلیغ نویسی آماده کرده ام.

اگر این فیلم را می خواهی کافی است اینجا را کلیک کنی و ویدیو را بصورت آنلاین مشاهده کنی